Popis nabídky

Pro exkluzivní hotel Buddha-Bar Hotel Prague*****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, situovaný v samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici Assistant Front Office Manager. Buddha-Bar není jen hotel, je to životní styl. Hostům nabízíme prvotřídní služby a nezapomenutelný zážitek v jedinečném prostředí a je to nás důležité, aby byl náš team zrcadlem těchto hodnot.

Náplň práce

  • zajištění plynulého chodu recepce a práce na recepci (check-in/out, concierge, administrativa)
  • koordinace týmu na směně
  • odpovědnost za dodržování kvality poskytovaných služeb a standardů hotelu
  • řešení stížností a požadavků ze strany hostů
  • komunikace s vedením hotelu
  • spoluvytváření jedinečné Buddha-Bar atmosféry

Požadujeme

  • znalost práce na hotelové recepci 4-5* hotelu, zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • zkušenosti s hotelovým programem Protel výhodou
  • proklientský přístup, empatie, profesionalita
  • nadšení pro to, co děláš
  • plynulá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • individuální přístup k našim hostům
  • kolegialita, loajalita a schopnost vést a starat se o svůj team
  • pečlivost, odpovědnost a samostatnost
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • chuť učit se novým věcem
  • radost ze spokojenosti hostů

Nabízíme

  • 11,5 hod. směny
  • zajímavé platové ohodnocení, příplatky za víkendy a svátky, provize, pravidelné bonusy
  • skvělé personální stravování za výhodných podmínek
  • využití pestrého zaměstnaneckého benefitního programu (pro sportovce i cestovatele)
  • jistotu pevného zázemí největší hotelové společnosti v ČR
  • možnost vzdělávat se v oboru a kariérně růst
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Ostatní

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Napište nám

Menu Česky kariéra
Rezervovat

Velikonoční brunch, který osloví vaše smysly

Co by to bylo za Velikonoce bez pořádného brunche! Proto jsme si pro vás při příležitosti velikonočních svátků připravili speciální nabídku na pobyt, spojený s lahodným brunchem.

K nabídce